Ci którzy korzystają z Messengera na co dzień, pewnie zauważyli zmiany w wyglądzie interfejsu. Ma być prościej i czytelniej. Tylko 3 główne karty/zakładki, dostęp do nowych opcji personalizacji oraz  funkcja usuwania wysłanych wiadomości (więcej na temat nowego Messengera pod LINKIEM). Kilka miesięcy temu media społecznościowe obiegła także informacja o uruchomieniu komunikatora w trybie nocnym. Przez kilka najbliższych tygodni funkcja będzie jeszcze ukryta co nie znaczy, że nie można jej obecnie włączyć. Jak to zrobić?

Aby zmienić wyświetlanie całego interfejsu z białego na czarny należy wysłać dowolnej osobie z listy znajomych wiadomość z emoji księżyca a wówczas na ekranie pojawią się spadające półksiężyce.

Wejdź na swój profil, klikając na zdjęcie profilowe a następnie uruchom tryb ciemny, ustawiając suwak w pozycji aktywnej (przesuń go w prawą stronę). Gotowe!

Gotowe! Gdyby jednak po wykonaniu tych czynności nie włączył się tryb ciemny, zrestartuj telefon lub aplikację i spróbuj raz jeszcze.

Pytania?

Jeżeli nurtują Ciebie pytania odnośnie działania nowego Messengera, daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments