Dzisiejsze nowoczesne rozwiązania i technika pozwalają skutecznie trafiać do klientów ze swoimi produktami. Jeszcze nigdy dotarcie do tak dużej ilości odbiorców i potencjalnych kupców swoich produktów nie było tak łatwe. To wszystko umożliwia internet oraz takie portale, jak Allegro, czy bardziej znany na zachodzie eBay. Przedsiębiorcy i właściciele niewielkich sklepików doceniają taką możliwość i chętnie wystawiają swoje produkty na aukcjach na najbardziej popularnym w Polsce Allegro. W jaki sposób można ułatwić sobie sprzedaż na takim portalu?

Wygodna sprzedaż na Allegro

Im więcej mamy produktów, które chcemy sprzedawać w Internecie, tym chętniej szukamy rozwiązań, ułatwiających nam ten proces. Zapanowanie nad wszystkimi nowymi zamówieniami może stanowić wyzwanie, szczególnie gdy codziennie spływają nowe. Właśnie w tym momencie z pomocą przychodzi nam manager sprzedaży na Allegro. Narzędzie dające wiele korzyści, bo jest stworzone właśnie w tym celu.

Manager sprzedaży na Allegro ma wiele funkcji, które są przydatne sprzedającemu. Między innymi mamy dostęp do licznych szablonów ofert. Gotowe szablony pozwolą nam wystawiać swoje produkty jako atrakcyjne dla oka aukcje. To także jest ważne, gdy wystawiamy swoje produkty. Miły wygląd aukcji to zadowolony klient, który doceni schludny wygląd oferty.

Dzięki aplikacji, jaką jest manager sprzedaży na Allegro, możemy na bieżąco śledzić każdą transakcję i nią zarządzać. Teraz już nigdy nam nie umknie wybrany przez klienta sposób płatności i dostawy. Manager pozwala nam także na korzystanie z opcji czynności powiązane. Wszystkie zakupy klienta można połączyć w jedną transakcję, wysłać jedno powiadomienie i wydrukować jedną etykietę adresową. To duże ułatwienie.

Manager sprzedaży na Allegro – realizacja zamówienia

Realizacja zamówienia przez manager sprzedaży na Allegro staje się prosta także dlatego, że właśnie z tego miejsca mamy możliwość także wydrukować etykietę adresową. Znajdziemy także opcje zmiany czcionki, orientacji strony, format wydruku. To wszystko sprawia, że nasza paczka dla klienta będzie jeszcze bardziej przystępna. Przygotowanie towaru do wysyłki z managerem jest niesamowicie proste.

Klienci doceniają fakt, że są na bieżąco będą informowani o tym, co aktualnie dzieje się z ich zamówieniem. Pamięta o tym również manager sprzedaży na Allegro i daje nam możliwość wysyłania automatycznych powiadomień do klienta, gdy tylko status zamówienia będzie się zmieniał. To na pewno sprawi, że klient poczuje się doceniony i profesjonalnie obsługiwany przez nasz sklep. Z pewnością się z tego ucieszy i jeszcze do nas wróci. Powiadomienia można personalizować i dostosowywać do potrzeb danego klienta.

Manager sprzedaży na Allegro zdaje sobie również sprawę z tego, iż niektóre transakcje nie zostaną zrealizowane i wtedy możemy bardzo prosto wystąpić o zwrot prowizji. Przeniesienie transakcji do sekcji „Nieudane” pozwoli nam przejść przez ten krok i ubiegać się o zwrot prowizji. Korzystanie z managera sprzedaży będzie możliwe po wykupieniu abonamentu. Oczywiście musimy posiadać aktywowane konto. Jednak taka opcja jest dużą pomocą, gdy wystawiamy swoje produkty na Allegro.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments