Chcesz ukryć swój numer telefonu podczas wykonywania połączeń do innych osób? Nic trudnego. Nie musisz instalować specjalnych programów aby schować identyfikator dzwoniącego. W dzisiejszym artykule pokażemy Tobie jak wykorzystać jedną z licznych funkcji systemu iOS i sprawić aby odbiorca połączenia nie mógł zidentyfikować Twojego numeru telefonu. Postępuj zgodnie z krótką instrukcją krok po kroku a zobaczysz jak łatwo zastrzec swój numer na iPhone. Zaczynamy!

  1. Uruchom urządzenie i przejdź w ustawień swojego telefonu, klikając na ikonę zębatego koła. Następnie na liście dostępnych funkcji wybierz kategorię „Telefon”.
  2. W sekcji „Połączenia” kliknij na odnośnik „Pokaż moje ID wywołującego”. Aby zastrzec swój numer telefonu ustaw suwak w pozycję nieaktywną, przesuwając go w lewą stronę.
  3. Gotowe! Twój numer został ukryty a na ekranie telefonu osoby, do której dzwonisz, pojawi się komunikat „Numer prywatny” lub „Numer nieznany”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments