Nie chcesz aby Twoi znajomi lub inni użytkownicy aplikacji Map My Run widzieli gdzie dokładnie trenujesz? Chciałbyś ukryć mapę z widoczną lokalizacją ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10. 

  1. Na liście zainstalowanych programów znajdź i uruchom MapMyRun a następnie zaloguj się do swojego konta;
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu;
  3. Z listy wybierz zakładkę „Ustawienia”;
  4. W obszarze „Komunikacja” kliknij na opcje „Prywatność”;
  5. Przejdź do kategorii „Udostępnianie trasy”. Aby ukryć przed znajomymi widoczną lokalizację treningu (czyli gdzie biegasz, spacerujesz itd.) wystarczy, ze zaznaczysz ostatnią opcję „Mnie”. Wówczas mapa z przebytą trasą będzie widoczne tylko dla Ciebie (ukrycie Twoich informacji przed wszystkimi innymi użytkownikami może przyczynić się do wystąpienia problemów z takimi funkcjami jak na przykład wyzwania, zaproszenia do grona znajomych);
  6. Gotowe! Od teraz mapę będziesz widzieć tylko Ty a z kolei Twoi znajomi tylko pokonany przez Ciebie dystans, rodzaj treningu czy liczbę spalonych kalorii.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej DrelakD
1 miesiąc temu

Cześć, również szukałem tej opcji dla znajomej no i… ustawione ma wszystko jak w powyższej instrukcji i na tzw. „tablicy” aktywności znajomych mapka (taki mały podgląd jak w kroku 6) przy jej osobie się nie wyświetla, jak u innych, ale kiedy wejdę w jej trening, to tam już owa mapka się pojawia. Działanie owej funkcji trochę jest bezsensu 🙁