Nadawanie przesyłek kurierskich może być trudne i czasochłonne – szczególnie, gdy zależy nam na tym, by znaleźć najkorzystniejszą cenę. Poszukujesz wskazówek, jak szybciej nadawać przesyłki? A może rozważasz skorzystanie z usług brokera i chcesz dowiedzieć się, czy to opłacalne rozwiązanie? Sprawdź nasz poradnik!

Szybkie nadawanie przesyłek – czy to możliwe?

Zacznijmy od tego, że czas przygotowania przesyłki do nadania zależy od wielu czynników. Zmienne to m.in. gabaryty przesyłki, ilość sztuk paczek do nadania, czas przygotowania etykiety przewozowej i opłacenia przesyłki czy choćby sposób przekazania paczki kurierowi. Im sprawniej przebrniemy przez te wszystkie procesy, tym cała procedura nadawania będzie szybsza, dlatego skutecznym rozwiązaniem jest automatyzacja nadawania przesyłek.

Pozwala ona oszczędzić czas, ale też zasoby ludzkie i finansowe. Automatyzacji sprzyjają narzędzia delivery automation, które nie tylko czynią proces nadawania przesyłki szybszym, ale też redukują ryzyko pomyłek, które często okazują się kosztowne i mogą skutkować negatywnymi opiniami na temat skuteczności danego przewoźnika. Jakie działania można zatem zautomatyzować? Przede wszystkim uzupełnianie danych, wybór najlepszej firmy kurierskiej dla danego typu przesyłki, zamówienie kuriera czy płatność za paczkę. Jest to możliwe, gdy skorzystasz z firmy oferującej usługi automatyzacji, czyli inaczej mówiąc – brokera kurierskiego.

Broker kurierski – czy usprawni działania?

Jak szybciej nadawać przesyłki? Z pomocą brokera! Na przykład, decydując się na tanie przesyłki kurierskie Sendit.pl zyskujesz dostęp do wielu przewoźników, atrakcyjne ceny, wygodny panel wysyłkowy i wiele użytecznych funkcji. Już na wstępie możesz dokonać kalkulacji ceny u różnych firm kurierskich, by wybrać najkorzystniejszą opcję. Wystarczy podać gabaryty przesyłki, jaką chcesz nadać, a otrzymasz listę przewoźników ze stawkami oraz funkcje dodatkowe (np. dostawa w ciągu 24h, dostawa w sobotę, delikatne towary). Chcesz nadać do punktu odbioru, paczkomatu albo pod drzwi? Masz szeroki wachlarz możliwości!

Szybkie nadawanie przesyłek dla biznesu

W ofercie dla biznesu dostępne są niezwykle korzystne stawki, narzędzia automatyzacji nadawania przesyłek czy liczne funkcje dodatkowe. Działasz w branży e-commerce i nie masz podpisanej umowy z żadną firmą kurierską? Nie musisz! Korzystając z usług brokera Sendit zyskasz dostęp do wielu kurierów, by adekwatnie do paczek dopasowywać najlepsze dla klientów rozwiązania.

Masz już swoją umowę z danym przewoźnikiem? Dzięki https://www.Sendit.pl/ możesz również nadawać na umowie własnej, jednocześnie zyskując dostęp do zaawansowanych narzędzi automatyzacji nadawania przesyłek. Nowoczesne rozwiązania informatyczne czuwają nad bezpieczeństwem, ale też szybkością i wygodą nadawania paczek. Dostępne są gotowe integracje dla sklepów na różnych platformach – m.in. Allegro, PrestaShop, Shoplo, WooCommerce, Shoper, Magento i innych.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments