Pisanie wiadomości tekstowych jest podstawową funkcją komunikatora. Oczywiście oprócz podstawowego formatowania tekstu (pogrubienie, przekreślenie, kursywa) można zmienić rozmiar a także styl czcionki. Chcesz wzbudzić zainteresowanie swojego rozmówcy? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a poznasz kilka ciekawych sztuczek. Telefony w dłoń i zaczynamy!

ZMIANA ROZMIARU CZCIONKI 

 1. Uruchom aplikację WhatsApp.
 2. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu i wybierzesz kategorię „Ustawienia”.
 3. Przejdź do zakładki „Czaty” a następnie kliknij na opcję „Rozmiar czcionki”. Do wyboru masz trzy rozmiary – mała, średnia i duża.

PISZ ZA POMOCĄ EMOTIKONÓW

Jeśli jesteś miłośnikiem Emotikonów? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Możesz wpisywać wszystko w emoji. Będziesz potrzebował do tego aplikacji Emoji Letter Maker. Co zrobić?

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj sklepu Google Play a następnie uruchom program.
 2. W pasku wyszukiwania wpisz nazwę aplikacji Emoji Letter Maker. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom program.
 3. Po otwarciu aplikacji Emoji Letter Maker możesz wpisać tekst wiadomości i emotikony, za pomocą których będzie się wyświetlała treść.
 4. Następnie kliknij na ikonę dużego plusa. W ten sposób przejdziesz do ustawień. Możesz zmodyfikować wiadomość (kolor tła, rozmiar czcionki) a później ją udostępnić (kliknij na ikonę) swoim znajomym na WhatsApp lub skopiować treść i wkleić do komunikatora.

ORYGINALNE STYLE

 1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj sklepu Google Play a następnie uruchom program.
 2. W pasku wyszukiwania wpisz nazwę aplikacji BlueWords. Następnie po wybraniu z listy programu, który Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom BlueWords.
 3. Wprowadź wiadomość w obszarze pisania a następnie wybierz styl.
 4. Przytrzymaj dłużej tekst aby go skopiować. Przejdź do WhatsApp, wklej treść i wyślij.
 5. Możesz także sformatować tekst wpisany bezpośrednio w komunikatorze. Przytrzymaj i zaznacz wiadomość a następnie kliknij na ikonę z trzema kropkami (wyświetlą się opcje formatowania). Wybierz „CONVERT WITH BLUREWORDS”. Zostaniesz przeniesiony do aplikacji BlueWords. Wpisz raz jeszcze tekst, wybierz styl i udostępnij tekst.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments