Masz wrażenie, że Twoje zaproszenie do grona znajomych na Facebooku pozostają bez odpowiedzi? Chciałbyś sprawdzić, komu umknęły Twoje zaproszenia, albo kto je po prostu usunął/zignorował? Jeśli zastanawiasz się jak to sprawdzić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. To co, zaczynamy!

  1. Otwieramy przeglądarkę internetową na swoim komputerze i w pasku wyszukiwania wpisujemy adres strony https://www.facebook.com/
  2. Logujemy się do swojego konta podając adres mailowy/numer telefonu oraz hasło.
  3. Aby otworzyć zestawienie wszystkich zaproszeń do grona znajomych, musimy kliknąć na znajdującą się w górnym pasku nawigacji, małą ikonkę ludzików a następnie z rozwijanej listy wybrać opcję „Zobacz wszystkie”.
  4. Pojawi nam się lista wszystkich otrzymanych zaproszeń. Nam zależy na tym aby wyświetlić te, które sami wysłaliśmy, dlatego też klikamy na przycisk „Pokaż wysłane zaproszenia”.
  5. Pojawi się lista osób, którym wysłaliśmy zaproszenia, a które do tej pory ich nie zaakceptowały.
  6. Możemy oczywiście czekać cierpliwie na potwierdzenie takich zaproszeń bądź też je anulować. Wystarczy najechać kursorem myszy komputerowej na przycisk „Wysłano zaproszenie do grona znajomych” po czym z rozwijanej listy wybrać opcję „Anuluj zaproszenie”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments