Znajdujący się u góry strony Facebooka pasek skrótów, wyświetla ikony, które umożliwiają szybki i łatwy dostęp do grup, ogłoszeń (Marketplace), czy usług wideo (Watch). Jeśli nie korzystasz ze wszystkich zakładek, to możesz je łatwo usunąć. Jeżeli, którejś Tobie brakuje możesz ją szybko dodać. Jeśli jesteś ciekawy gdzie szukać rozwiązania, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Ustawienia”.
  3. W sekcji „Skróty” kliknij na zakładkę „Pasek skrótów”.
  4. Pojawi się lista dostępnych skrótów takich jak „Grupy”, VideoHome” oraz „Marketplace”. Jeśli chcesz aby dany skrót pojawił się na pasku menu u góry strony, to ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń go w prawa stronę). Natomiast jeżeli chcesz aby skrót zniknął to przesuń suwak w lewą stronę. Gotowe! Prada, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments