Nie masz czasu aby od razu odpowiedzieć na konkretną wiadomość? Możesz to zrobić później. Wystarczy skorzystać z opcji „odłóż”. Jest to doskonały sposób na wstrzymanie rozmowy, o której zostaniesz ponownie powiadomiony w dowolnie ustawionym przez siebie czasie. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Gmail jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj skrzynkę pocztową Gmial, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Palcem przytrzymaj dłużej wiadomość, którą chcesz odłożyć.
  4. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu aplikacji.
  5. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Odłóż”.
  6. Wskaż datę i czas, po którym aplikacja Gmail ma powiadomić Ciebie o odłożonej wiadomości e-mail. Gotowe!
  7. Gdy minie czas wskazany przez Ciebie we wcześniejszym kroku, to odłożona wiadomość pojawi się na samej górze głównej skrzynki odbiorczej. Napewno jej nie pominiesz 😉
  8. Wszystkie odłożone maile znajdziesz w folderze „Odłożone. Możesz do niego dotrzeć, klikając na ikonę hamburgera (ikona trzech poziomych kresek), znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź komentarz!
Twoje imię
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.