Nie masz czasu aby od razu odpowiedzieć na konkretną wiadomość? Możesz to zrobić później. Wystarczy skorzystać z opcji „odłóż”. Jest to doskonały sposób na wstrzymanie rozmowy, o której zostaniesz ponownie powiadomiony w dowolnie ustawionym przez siebie czasie. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Gmail jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj skrzynkę pocztową Gmial, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Palcem przytrzymaj dłużej wiadomość, którą chcesz odłożyć.
  4. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu aplikacji.
  5. Z rozwijanego menu wybierz opcję „Odłóż”.
  6. Wskaż datę i czas, po którym aplikacja Gmail ma powiadomić Ciebie o odłożonej wiadomości e-mail. Gotowe!
  7. Gdy minie czas wskazany przez Ciebie we wcześniejszym kroku, to odłożona wiadomość pojawi się na samej górze głównej skrzynki odbiorczej. Napewno jej nie pominiesz 😉
  8. Wszystkie odłożone maile znajdziesz w folderze „Odłożone. Możesz do niego dotrzeć, klikając na ikonę hamburgera (ikona trzech poziomych kresek), znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments