Wiadomość dla wszystkich śpiochów! Już w najbliższy weekend śpimy krócej 😉 W nocy, z soboty 25 marca na niedzielę 26 marca, nastąpi zmiana czasu z zimowego na letni. Wskazówki zegarów ściennych będziemy musieli przesunąć ręcznie z godziny 2:00 na 3:00 w nocy. A co z telefonami? Czas zmieni się automatycznie czy trzeba samemu coś ustawiać? Łap naszą krótką instrukcję! Wszystkiego się dowiesz!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu iPhone 13Pro. System – iOS 16.3

  1. Przejdź do ustawień swojego iPhona, klikając na ikonę zębatego koła;
  2. Kliknij na kategorię „Ogólne”;
  3. Przejdź do zakładki „Data i czas”;
  4. Ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń go w prawą stronę – pojawi się niebieski kolor) przy opcji „Ustaw automatycznie”. Gotowe! Twój telefon automatycznie zaktualizuje godzinę względem daty i strefy czasowej a Ty niczym nie będziesz musiał się martwić.

 

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments