WhatsApp Unseen

WhatsApp to darmowa aplikacja zastępująca SMS-y i MMS-y oraz posiadająca cały szereg dodatkowych funkcji. W związku z tym, że cieszy się ona niesłabnącą popularnością a nowych użytkowników wciąż przybywa – postanowiliśmy podzielić się z Tobą jedną ciekawostką. Jeśli jesteś ciekawy, zapraszamy do lektury dzisiejszego artykułu.

Każdy kto korzysta z aplikacji WhatsApp (jeśli nie używasz możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu Jak łatwo zainstalować aplikacje WhatsApp na telefonie z Android?) wie, że obok wysłanej/odebranej wiadomości pojawiają się „haczyki”. To one informują nas czy wiadomość została dostarczona i odczytana.

  • wiadomość wysłana
  •  wiadomość została dostarczona na telefon odbiorcy
  •  wiadomość została odebrana/przeczytana przez odbiorcę wiadomości

Jeśli chcesz przeczytać wiadomość bez ujawniania swojej aktywności i uniknąć niebieskich haczyków to mamy na to sposób.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie z Android musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Unseen. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wróć do głównego pulpitu i uruchom aplikację.
  2. Teraz możesz czytać wiadomości pozostając niezauważonym 🙂 Przejdź do następnej strony klikając przycisk „Next”. Wybierz aplikację WhatsApp jako tę, w której chcesz pozostać incognito. Kliknij „Next” (dalej).
  3. Jeszcze jedna rzecz. Aplikacja Unseen wymaga dostępu do powiadomień. Ustaw suwak w pozycji aktywnej, przesuwając go w prawą stronę. Dzięki temu aplikacja będzie mogła odczytywać wszystkie otrzymane przez Ciebie powiadomienia i wysłane do Ciebie wiadomości na WhatsApp. Kliknij przycisk „Zezwalaj”.
  4. Gotowe! Aplikacja Unseen będzie przechwytywać wiadomości wysyłane na WhatsApp. To znaczy, że bez otwierania WhatsApp możesz przeglądać wszystkie wiadomości pozostając incognito. Wówczas nadawca wiadomości zobaczy tylko informację, że została ona wysłana i dostarczona natomiast nie będzie widział, że została przez Ciebie przeczytana. Dopiero wówczas gdy skorzystasz z komunikatora WhatsApp pojawią się niebieskie haczyki 🙂

Pytania?

I jak udało się? Działa? Daj znać –  skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

 

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments