Żabka udostępnia swoim klientom mobilną aplikację, za pomocą której można przeglądać oferty produktowe, zbierać punkty za zakupy i wymieniać je na atrakcyjne nagrody a także korzystać ze specjalnie spersonalizowanych promocji. Dodatkowo za pomocą aplikacji można wyszukiwać znajdujące się w pobliżu sklepy (jeśli wyraziłeś zgodę na udostępnienie lokalizacji). Jeżeli jesteś stałym klientem największej sieci niewielkich sklepów spożywczych w Polsce i nie wiesz jeszcze jak pobrać aplikację na telefon to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play” (lub Apple Store w przypadku urządzeń z systemem iOS). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Żappka”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
  3. Jeżeli masz już konto Żappka wystarczy, że klikniesz na przycisk „Zaloguj się”  i podasz adres e-mail oraz hasło.
  4. Jeśli nie masz konta, zarejestruj się, podając imię, adres e-mial oraz hasło (minimum 6 znaków i 1 cyfra). Pamiętaj, że rejestracja oznacza akceptację regulaminu. Jeśli korzystasz z Facebooka możesz połączyć się za pomocą serwisu społecznościowego.
  5. Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia. Pozwoli to na wyświetlenie mapy ze sklepami Żabki w Twojej okolicy.
  6. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek (prawy, górny róg ekranu) i po rozwinięciu menu przejdź do zakładki „Sklepy Żabka”. Wskaż swój ulubiony sklep. Po chwili pojawi się informacja z jego lokalizacją i godzinami otwarcia. Możesz włączyć nawigację, korzystając z Map Google aby dotrzeć do konkretnego sklepu.
  7. Zacznij zbierać żappsy. Wystarczy, że zrobisz zakupy, zeskanujesz kod z aplikacji, który znajdziesz klikając na ikonę zielonej kropki (prawym, górny róg ekranu) i pokaż go kasjerowi. Każda złotówka to 4 żappsy ?
  8. Będą czekać na Ciebie specjalnie spersonalizowane promocje czy też rabaty do -50% (tylko dla stałych użytkowników aplikacji). Aby skorzystać z promocji, w dowolnym momencie skanowania produktów zeskanuj także swój kod kreskowy (ID klienta) w aplikacji. Dostępne promocje naliczą się automatycznie.
  9. Zgromadzone żappsy możesz wymienić na nagrody. Aby je zobaczyć wystarczy, że klikniesz na ikonę trzech pionowych kropek (prawy, górny róg ekranu) i po rozwinięciu menu przejdziesz do zakładki „Kupony”. Każdy kupon możesz aktywować dopiero wtedy gdy posiadasz odpowiednią ilość żappsów. Po aktywacji kuponu będziesz mógł odebrać nagrodę (w trakcie kolejnych zakupów).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments