android mastercard

Teraz możesz pożegnać się ze swoim portfelem. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie telefon i MasterCard czyli rodzaj wirtualnej karty do konta. Możesz nią zapłacić wszędzie tam, gdzie są akceptowane płatności zbliżeniowe. Wystarczy zbliżyć telefon do terminala i gotowe! Dziś pokażemy jak płacić telefonem mając konto w ING Banku Śląskim. Sam zobacz jakie to proste!

  1. Zaloguj się do aplikacji Moje ING Mobile (jeżeli takiej nie posiadasz na swoim telefonie z Android możesz ją łatwo zainstalować korzystając ze Sklepu Play). Wybierz konto, z którym chcesz powiązać MasterCard w telefonie. Oczywiście sprawdź czy masz aktualną wersję aplikacji mobilnej.
  2. Kliknij na „Zamów kartę”. Z listy dostępnych kart wybierz MasterCard w telefonie i zaakceptuj umowę.
  3. Podaj kod PIN, za pomocą którego logujesz się do aplikacji mobilnej na swoim telefonie. Potwierdź klikając „Dalej”.
  4. Nadaj PIN do karty ( będzie potrzebny do zrealizowania transakcji powyżej 50 zł). Na zakończenie pojawi się komunikat: „Płatności MasterCard w telefonie zostały aktywowane”.
  5. Pamiętaj, że aby móc płacić telefonem, musisz mieć włączone NFC. Możesz to zrobić wchodząc w ustawienia swojego telefonu.
  6. Gotowe! Teraz wystarczy, że podświetlisz ekran smartfonu, zbliżysz go do terminala płatniczego i poczekasz aż zawibruje. Prawda, że to łatwe? 🙂

Więcej

https://www.ingbank.pl/indywidualni/karty/platnosci-telefonem/mastercard-w-telefonie

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments