Chcesz korzystać z Messengera bez konieczności otwierania Facebooka? Jest na to sposób. Możesz otworzyć komunikator w przeglądarce internetowej swojego komputera. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przypadku będzie to Google Chrome);
  2. W pasku wyszukiwania wpisz adres https://www.messenger.com/ (Messenger.com to nic innego, jak tabletowa wersja aplikacji Messenger przerobiona na witrynę internetową);
  3. Zaloguj się na swoje dowolne konto Messenger. Możesz kliknąć na przycisk „Kontynuuj jako…” lub przełączyć konto, podając adres email/numer telefonu oraz hasło;


  4. Gotowe! Możesz rozmawiać na czacie bez otwierania Facebooka czy też instalowania aplikacji Messenger na telefonie. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments