Gmail oferuje dodatkowe funkcje, które przyczyniają się do efektywnego korzystania ze skrzynki mailowej. Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość odłożenia wiadomości na później. Zdarza się przecież, że nie możemy od razu odpowiedzieć na jakiegoś maila lub po prostu przeszkadza nam ciąg odpowiedzi. Jest to doskonały sposób na wstrzymanie rozmowy, o której zostaniesz ponownie powiadomiony w dowolnie ustawionym przez siebie czasie. Nie masz czasu aby od razu odpowiedzieć na konkretną wiadomość? Możesz to zrobić później. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

GMAIL NA TELEFONIE

  1. Otwórz aplikację Gmail na swoim telefonie z systemem Android.
  2. Przytrzymaj dłużej wiadomość, którą chcesz odłożyć. Następnie kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu aplikacji i wybierz opcję „Odłóż”.
  3. Wskaż datę i czas, po którym aplikacja Gmail ma powiadomić Ciebie o odłożonej wiadomości e-mail.
  4. Wszystkie odłożone maile znajdziesz w folderze „Odłożone. Możesz do niego dotrzeć, klikając na ikonę hamburgera (ikona trzech poziomych kresek), znajdującą się w lewym, górnym rogu ekranu.

GMAIL NA KOMPUTERZE

  1. Otwórz przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przypadku jest to Google Chrome) a następnie w pasku wpisz adres http://www.gmail.com. Zaloguj się do swojego konta (jeśli jeszcze nie korzystasz z poczty od Google możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu klikając w LINK).
  2. Otwórz wiadomość, którą chcesz odłożyć w czasie a następnie kliknij na ikonę zegarka, znajdującą się w się w panelu u góry strony.
  3. Wybierz czas, do którego chcesz odłożyć wiadomość e-mail. Gdy to zrobisz, wiadomość zostanie usunięta ze skrzynki odbiorczej i przeniesiona do folderu Odłożone.

Pamiętaj, że można odłożyć dowolny e-mail. Czy to ten przeczytany czy nieprzeczytany, nowy czy stary. Jeśli otrzymasz odpowiedź w tym samym wątku, który odłożyłeś, zostaniesz o tym fakcie powiadomiony. Jednak odłożona wiadomość zostanie z powrotem przeniesiona na głównego folderu.

Więcej

https://support.google.com/mail/answer/7622010?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=pl

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments