Zastanawiasz się gdzie szukać zablokowanych kontaktów w aplikacji Signal (przecież nie musisz zapamiętywać wszystkich numerów telefonów, znajdujących się na czarnej liście ;)) oraz jak je odblokować? Jesteś ciekawy? Jeśli tak to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  2. Kliknij na ikonę trzech pionowych kropek, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  3. Przejdź do ustawień aplikacji Signal;
  4. Przejdź do sekcji „Prywatność”;
  5. Kliknij na zakładkę „Zablokowani” (znajduje się u góry strony);
  6. Wskaż ten kontakt, który chcesz odblokować a następnie potwierdź swoją decyzję, klikając na przycisk „Odblokuj”. Gotowe!

Gdy odblokujesz znajomego, to otrzymasz powiadomienia o wszystkich połączeniach i wiadomościach, wysłanych do Ciebie po odblokowaniu tego kontaktu. Wiadomości wysłane do Ciebie, w czasie gdy blokujesz kontakt lub rozmowę, nie zostaną ponownie wysłane. Kontakt pojawi się ponownie na Twojej liście kontaktów Signal.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments