Czy wiesz, że w aplikacji Signal możesz na zawsze wyciszyć wybrane rozmowy? Jeśli nie wiesz gdzie szukać tej opcji, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Signal jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj komunikator Signal;
  3. Z dostępnych konwersacji, wybierz tę, którą chcesz wyciszyć (wyłączyć powiadomienia);
  4. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu);
  5. Przejdź do zakładki „Wycisz powiadomienia”;
  6. Pojawi się małe okienko dialogowe z kilkoma opcjami do wyboru. Aby na stałe wyciszyć powiadomienia od konkretnego kontaktu, kliknij przycisk „Zawsze”;
  7. Gotowe! Gdy wyciszysz wątek, przyszłe wiadomości od konkretnego nadawcy będą nadal pojawiać się w skrzynce odbiorczej Signal ale będą dostarczone po cichu. Obok wyciszonych wiadomości będziesz widział ikonę przekreślonego dzwonka.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments