facebook

Planujesz zorganizować imprezę? Nie masz czasu na wysłanie tradycyjnych zaproszeń? Nie martw się. Możesz utworzyć wydarzenie na Facebook-u podając miejsce i czas spotkania oraz zaprosić tylu znajomych ilu tylko zechcesz. Zaczynamy!

  1. Zaloguj się do swojego konta na Facebook-u. Kliknij na opcję „Utwórz”, znajdującą się w górnej części osi czasu strony. Z listy wybierz „Wydarzenia”.
  2. Otworzy się nowe okno dialogowe. Z listy znajdującej się w lewym, górnym rogu kliknij opcję „Utwórz wydarzenie prywatne”. Oznacza to, że zdarzenie zobaczą tylko zaproszeni przez Ciebie goście.
  3. Do wydarzenia dodaj zdjęcie/film z folderu zapisanego na Twoim komputerze bądź też skorzystaj z bogatej oferty różnych motywów, posegregowanych według tematycznych kategorii (mi.in. sport, impreza, święto, podróże).
  4. Wprowadź nazwę (krótka, czytelna składająca się max. z 64 znaków), lokalizację (miejsce lub adres), datę i godzinę oraz opis (więcej informacji na temat wydarzenia). Dodaj znajomych i zdecyduj czy  będą mogli dodawać swoich gości. Jeżeli jesteś już gotowy kliknij przycisk „Utwórz wydarzenie prywatne”.
  5. Wyświetli się strona wydarzenia, którą możesz edytować dodając zdjęcia i filmy, zapraszając kolejnych znajomych, udostępniając posty. Aby chronić prywatność użytkowników, po utworzeniu wydarzenia nie będziesz mógł już zmieniać ustawień na publiczne.
  6. Aby zaprosić innych znajomych do udziału w utworzonym wcześniej wydarzeniu prywatnym, wystarczy, że klikniesz na opcję „Zaproś”. Skorzystaj z wyszukiwarki, znajdującej się u góry strony i szukaj osób według imienia i nazwiska, adresu e-mail lub numeru telefonu. Możesz także zastosować filtrowanie według grup czy też minionych wydarzeń (menu po lewej stronie). Na zakończenie kliknij przycisk „Wyślij zaproszenie”.
  7. Gotowe! Prawda, że łatwe? Teraz możesz oczekiwać na przybycie gości.

Więcej

https://pl-pl.facebook.com/help/131325477007622/

Pytania?

Coś poszło nie tak? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments