Zdarza się, że dane osobowe wpisane podczas zakładania konta na Facebooku ulegają zmianie, np. po zawarciu związku małżeńskiego (przyjmujemy nazwisko męża/żony). Czasami poprostu nudzi nam się oficjalna forma naszego imienia i chcemy użyć jego zdrobnienia bądź dodać pseudonim/nick. Jeśli nie wiesz jak dokonać zmian, to skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukujemy Facebooka, uruchamiamy program i logujemy się do swojego konta.
  2. Klikamy na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwijamy zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przechodzimy do ustawień.
  3. W obszarze „Ustawienia konta” przechodzimy do zakładki „Informacje osobiste”.
  4. Otworzy się nowa plansza z naszymi informacjami ogólnymi. Klikamy na pierwszą zakładkę z imieniem i nazwiskiem.
  5. Możemy teraz zmienić swoje imię i nazwisko. Pamiętaj, że ponowna zmiana nie będzie możliwa przez następnych 60 dni.
  6. Mamy możliwość także dodania np. pseudonimu, nazwiska panieńskiego, nicku, nazwiska z tytułem (mgr. Nowak). Zmiany zatwierdzamy, klikając na przycisk „Zapisz”. Gotowe! Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments