Chcesz wzmocnić siłę hasła? A może masz podejrzenie, że ktoś inny zna Twoje hasło dostępu do Messengera? Jeśli chcesz je zmienić ale nie wiesz jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator;
  2. Kliknij na ikonę awatara/zdjęcie profilowe, znajdujące się w lewym, górnym rogu ekranu;
  3. W obszarze „Konto” przejdź do zakładki „Ustawienia konta”;
  4. W sekcji „Bezpieczeństwo” i kliknij na zakładkę „Bezpieczeństwo i logowanie”;
  5. Kliknij na opcje „Zmień hasło”;
  6. Wpisz swoje aktualne (stare) hasło a następnie podaj nowe i powtórz je. Nowe hasło musi zawierać co najmniej sześć znaków, może być to też kombinacja numerów, liter i znaków przestankowych. Zatwierdź wszystko klikając na przycisk „Zapisz zmiany”;
  7. Gotowe! Hasło zostało zmienione! Ale uwaga – hasło zostało zmienione także na Facebooku! Dlaczego? Ponieważ przy tworzeniu konta w aplikacji Messenger, zakłada się automatycznie profil na Facebooku (od końca roku 2019 Facebook zablokował możliwość zakładania Messengera bez Facebook-a.). Jeśli podejrzewasz, że Twoje stare hasło mógł znać ktoś jeszcze, to najlepiej wyloguj się z konta na wszystkich innych urządzeniach (telefony, komputer, laptop, tablet).

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments