internet

Teraz możesz bezpiecznie zostawić swoje auto na parkingu nieopodal lotniska, bezpośrednio przy terminalu i bez konieczności dojazdu busem czy też komunikacją miejską. Jeżeli chcesz mieć gwarancje wolnego miejsca parkingowego, już teraz skorzystaj z rezerwacji on-line. Po przylocie z powrotem do kraju będziesz mieć swój samochód na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do lektury!

  1. Na swoim komputerze otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres strony http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/parking/. Następnie z listy po lewej stronie wybierz kategorie „Parking długoterminowy”. Następnie kliknij na przycisk „Rezerwuj parking on-line”.
  2. Wypełnij formularz rezerwacyjny. Określ datę i godzinę wjazdu na parking i wyjazdu z parkingu oraz wybierz rodzaj parkingu, który chcesz zamówić (aby ułatwić wybór skorzystaj z załączonego planu parkingów ). Pojawi się czas parkowania od momentu wjazdu oraz kwota za rezerwację miejsca parkingowego ( w przypadku przekroczenia podanego czasu postoju, zostanie doliczona opłata za parking zgodnie z obowiązującym cennikiem parkingu. Dodatkową opłatę należy uiścić w kasie automatycznej gotówką lub kartą). Jeżeli wszystko się zgadza kliknij przycisk „Przejdź dalej”.
  3. Wprowadź swoje dane osobowe takie jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Aby zakończyć proces rezerwacji musisz zaakceptować Regulamin rezerwacji on-line oraz Regulamin parkingu (w przypadku rezerwacji miejsca parkingowego) oraz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rezerwacji. Przejdź do podsumowania zamówienia.
  4. Kliknij „przejdź do płatności”. Zostaniesz przekierowany na stronę internetową systemu płatności on-line. Wybierz metodę płatności (może to być przelew elektroniczny lub karta kredytowa).
  5. Po dokonaniu opłaty za rezerwację, na podany przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym adres e-mail, zostanie przesłana wiadomość zawierająca potwierdzenie dokonania rezerwacji w formacie pdf. Potwierdzenie będzie zawierało wygenerowany, unikalny kod QR. Jesteś zobowiązany do wydrukowania potwierdzenia swojej rezerwacji. Możesz także zapisać go na swoim telefonie.
  6. Ważne! Bez dodatkowej opłaty możesz wjechać maksymalnie 24 godziny przed/po rozpoczęciu opłaconego czasu rezerwacji. Zarezerwowany czas postoju będzie naliczany od momentu wjazdu na Parking.

Pytania?

Masz problem z zarezerwowaniem miejsca parkingowego przy lotnisku? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments