Nie chcesz odbierać w nocy telefonów? Nie chcesz aby podczas Twojego snu działały wszystkie aplikacje? Nie chcesz aby wyświetlacz włączał się za każdym razem gdy otrzymasz wiadomość lub gdy ktoś do Ciebie zadzwoni? Jednym słowem chcesz mieć przez kilka godzin święty spokój? Jeśli tak, to możesz zaplanować wyłączenie i ponowne włączenie swojego telefonu o określonych godzinach. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić na telefonie marki Huawei, to dzisiejsza instrukcja może okazać się przydatna. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom „Ustawienia”, klikając na ikonę zębatego koła.
  2. Przejdź do zakładki „Funkcje ułatwień dostępu”.
  3. Kliknij na kategorię „Zaplanowane włączanie i wyłączanie” a następnie ustaw suwak w pozycji aktywnej (przesuń w prawą stronę).
  4. Ustaw godziny włączania i wyłączania swojego telefonu oraz skonfiguruj ustawienia powtarzania (nigdy, od poniedziałku do piątku, codziennie lub własne). Gotowe! Dzięki tym opcjom oszczędzisz baterię w swoim telefonie.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!