Myślisz o kolejnym weekendowym wyjeździe? Jeśli tak to, czy wiesz, że już teraz możesz zaplanować trasę przejazdu w aplikacji Waze? Wystarczy wybrać cel i określić termin wyprawy. Jesli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja WAZE jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”.
  2. Na liście wszystkich zainstalowanych aplikacji odszukaj nawigację, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  3. Kliknij ikonę lupy, która znajduje się w lewym, dolnym rogu ekranu.
  4. Przejdź do karty „Planowane”.
  5. Kliknij na ikonę plusa w czerwonym kółku.
  6. W pasku wyszukiwania u góry strony wpisz miejsce docelowe.
  7. Wskaż punkt początkowy (pierwotnie ustawiona jest bieżąca lokalizacja).
  8. Wybierz datę i godzinę, o której chcesz dotrzeć na miejsce (można zaplanować wyjazd, który odbędzie się za kilka dni).
  9. Zatwierdź klikając na przycisk „Zapisz”.
  10. Gotowe! Zaplanowany przejazd zobaczysz w panelu menu w sekcji „Planowane”. Otrzymasz także powiadomienie z aplikacji Waze przed godziną wyjazdu. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments