W trakcie przeglądania aktualności na Facebooku, natrafiłeś na ciekawe wpisy ale nie masz czasu ich przeczytać? Jest na to sposób. Wystarczy, że skorzystasz z opcji zapisywania treści. Pozwoli to Tobie na zapoznanie się z ciekawymi postami o każdej porze dnia i nocy (przecież aktualności zmieniają się i odnalezienie tego konkretnego linku, może zająć wieki?). Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak szybko wrócić do zapisanych treści w aplikacji Facebook na telefonie z Android. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź Facebooka a następnie uruchom program.
  2. Możesz teraz zapisać niektóre linki i filmy publikowane przez znajomych, wydarzenia, strony i zdjęcia, aby móc obejrzeć je później. W tym celu kliknij na ikonę trzech poziomych kropek przy poście, który wydał się Tobie ciekawy.
  3. Kliknij na opcje „Zapisz post”/”Zapisz wydarzenie”/”Zapisz link”/”Zapisz film”. Gotowe!
  4. Abyś mógł przeglądać treści wystarczy, że zalogujesz się do swojego konta na Facebooku i wejdziesz do „Menu”, klikając na ikonę hamburgera, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu (trzy poziome kreski).
  5. Wybierz opcję „Zapisane” w lewej części Aktualności.
  6. Pojawi się lista zapisanych elementów. Kliknij na wybraną pozycję. Po przeczytaniu postu lub obejrzeniu filmu możesz daną treść usunąć. Jeśli wyda się Tobie naprawdę interesująca i warta polecenia możesz ją wysłać w aplikacji Messenger lub udostępnić swoim znajomym. Warto uporządkować zapisane filmy, artykuły i inne elementy według tematów, tworząc kolekcje. W ten sposób będziesz mógł do nich wrócić gdy tylko znajdziesz na to czas.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments