Samo pobranie aplikacji na telefon i założenie konta nie wystarczy aby korzystać z usługi Revolut (jeśli nie jesteś jeszcze użytkownikiem, nic straconego, zawsze możesz dołączyć). Niezbędne jest zweryfikowanie swojej tożsamości oraz zasilenie konta środkami pieniężnymi. Następnie możemy przystąpić do wyrobienia karty Revolut. Karta wirtualna przyda się do płatności internetowych podczas robienia zakupów w sieci. Jednak w wielu przypadkach niezastąpiona okazuje się plastikowa karta płatnicza wyposażona w pasek magnetyczny oraz chip. I właśnie o niej w dzisiejszym artykule.

JAK ZAMÓWIĆ STANDARDOWĄ KARTĘ REVOLUT?

  1. Uruchamiamy aplikację Revolut. Wpisujemy 4-cyfrowy kod dostępu do konta lub logujemy się za pomocą odcisku palca (jeśli nasz telefon wyposażony jest w czytnik linii papilarnych).
  2. Przechodzimy do zakładki „Karty” a następnie klikamy na ikonę +, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu i wybieramy opcję „Fizyczna”.
  3. Wybieramy wzór karty. Niebiesko-fioletowa VISA lub MasterCard (w zależności od dostępności) jest za darmo natomiast za pozostałe trzeba zapłacić (dotyczy opcji „Premium”, która oferuje darmową dostawę i kolorową szatę graficzną lub kartę Metal). My decydujemy się na kartę standardową ponieważ uważamy, że jest w pełni funkcjonalna i spełnia nasze oczekiwania. Następnie tworzymy do niej 4-cyfrowy numer PIN.
  4. Podajemy adres dostawy (ulica, numer domu, kod pocztowy, miasto) a następnie po sprawdzeniu poprawności wpisanych danych, potwierdzamy go (na tym etapie można jeszcze wprowadzić zmiany).
  5. Wybieramy sposób dostawy, spośród trzech możliwych opcji: bezpłatnej (dotyczy opcji Premium), ekspresowej – koszt 24,99 zł oraz standardowej – koszt 9,99 zł (dane z dnia publikacji artykułu 20.02.2019). Jeśli założysz konto korzystając z linku polecającego, kartę otrzymasz za darmo. Hura! Udało się! Nasza karta jest już w drodze.
  6. Nie pozostaje nam nic innego jak śledzić naszą zamówioną kartę! Jak tylko do nas dotrze, niezbędna będzie jej aktywacja. W tym celu należy użyć karty Revolut podczas pierwszych zakupów, potwierdzając je kodem PIN.

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments