internet

Jeszcze do niedawna wysyłanie paczek za pośrednictwem poczty polskiej było bardzo popularne. Teraz nie musisz już specjalnie wybierać się do placówki pocztowej aby nadać przesyłkę. Z pomocą przychodzi SENDIT czyli platforma wysyłkowa, za pośrednictwem której, łatwo, szybko i wygodnie zamówisz krajowe a także międzynarodowe usługi kurierskie. Chcesz założyć konto i przekonać się sam, że nadawanie przesyłek jest banalnie proste? Przeczytaj do końca nasz artykuł i postępuj zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami. Zaczynamy!

  1. Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres https://www.sendit.pl
  2. Na głównej stronie serwisu kliknij w ikonę „Utwórz konto”. Będziesz mógł zarejestrować się zakładając konto w Sendit.pl lub użyć konta Allegro.pl. My skupimy się na tej pierwszej opcji. W tym celu podaj swój adres e-mail oraz hasło dostępu.

  3. Aby dokończyć proces rejestracji, zaloguj się do swojej skrzynki mailowej i kliknij w link aktywacyjny. Jeżeli wszystko poszło sprawnie to Twoje konto będzie aktywne!


  4. Zaloguj się do konta. Następnie w zakładce „Moje konto” przejdź do uzupełnienia swoich głównych danych adresowych. Jest to konieczne aby w przyszłości móc nadać paczkę. Gotowe! Sam widzisz, że proces rejestracyjny trwa dosłownie parę minut a platforma wysyłkowa Sendit jest bardzo intuicyjna.

Już niebawem pokażemy Tobie jak łatwo nadać przesyłkę bez wychodzenia z domu. Zapraszamy!

Więcej

https://www.sendit.pl/

Pytania?

Nadal masz problem z założeniem konta w serwisie Sendit? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments