allegro internet www

Jeżeli lubisz robić zakupy, nie chcesz tracić czasu w kolejkach do sklepowych przymierzalni czy kas, to ten artykuł jest skierowany właśnie do Ciebie. Pokażemy jak łatwo założyć konto na największym serwisie transakcyjnym jakim jest Allegro. Allegro umożliwia przede wszystkim wystawianie przedmiotów na sprzedaż. Oprócz aukcji masz również możliwość wystawiania towaru za ustaloną z góry cenę (Kup Teraz). Możesz znaleźć oferty, jakie nie zdarzają się w sklepach stacjonarnych. Wybór jest naprawdę ogromny. Nie traćmy czasu – załóż konto już teraz postępując zgodnie ze wskazówkami.

  1. W przeglądarce, którą aktualnie używasz, wpisz adres strony ALLEGRO.PL a następnie kliknij w zakładkę, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu „Załóż konto” ( na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym).
  2. Wyświetli się formularz rejestracji. Kliknij w zakładkę „Załóż konto zwykłe” a następnie uzupełnij potrzebne dane. Zatwierdź przyciskiem „Zakładam konto”.
  3. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail. Czeka na Ciebie wiadomość potwierdzająca rejestrację.
  4. Aby dokończyć rejestrację, kliknij przycisk „potwierdź adres e-mail”.
  5. Gotowe! Twoje konto w serwisie Allegro zostało założone. Teraz możesz się zalogować, podając adres e-mail oraz hasło.
  6. Chcąc kupować i sprzedawać na Allegro, musisz uzupełnić swoje dane osobowe i adresowe, które są niezbędne do zawarcia umowy kupna-sprzedaży. Dodatkowo aby wyróżnić się spośród innych sprzedających musisz utworzyć nazwę użytkownika. Oczywiście jeżeli w przyszłości zmienisz swój e-mail bądź adres zamieszkania, będziesz mógł zaktualizować dane również korzystając z tej samej ścieżki dostępu „Moje allegro” – „Moje konto” – „Ustawienia” – „Dane konta Allegro”.
  7. Aby bez ograniczeń korzystać z serwisu Allegro, musisz dokonać bezpłatnej, jednorazowej aktywacji konta. Będziesz mógł wówczas np. wystawiać oferty sprzedaży. Konto aktywujesz na 3 sposoby: w trakcie zakupów płacąc PayU, robiąc szybki przelew elektroniczny bądź poprzez szybką wpłatę on-line. W przypadku tych dwóch ostatnich metod wpłacana kwota wynosi 1,01 zł. Zostaje nam zwracana na rachunek bankowy po aktywacji konta. Musisz pamiętać, że aktywacja jest potrzebna do potwierdzenia Twoich danych więc przelew wykonaj ze swojego konta bankowego.

Gotowe! Teraz możesz m.in. licytować i sprzedawać przedmioty, wystawiać komentarze do transakcji, zadawać pytania sprzedającym a także masz wgląd do historii swoich zakupów.

Powodzenia!

Więcej

https://faq.allegro.pl/24511/24499/25283/jak-sie-zarejestrowac-w-allegro

Pytania? Sugestie?

Jeżeli nadal masz problem z założeniem konta na Allegro – daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy.


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments