Rzeczy nam niepotrzebne mogą okazać się obiektem pożądania kogoś innego. Zajrzyj do swojej szafy, piwnicy czy garażu i uporządkuj swoją przestrzeń zasilając przy tym budżet domowy. W naszym dzisiejszym artykule pokażemy Tobie jak łatwo założyć konto na największym serwisie ogłoszeniowym jakim jest OLX. Dzięki milionom ofert możesz znaleźć i sprzedać praktycznie wszystko począwszy od ubrań, drobnego sprzętu RTV a kończąc na nieruchomościach czy samochodach. Zaczynamy!

  1. W przeglądarce internetowej, której używasz, wpisz adres strony OLX.PL
  2. Przejdź do formularza rejestracji.
  3. Możesz zalogować się, korzystając z konta na Facebooku. Kliknij „Kontynuuj z Facebook”. Zostaniesz przekierowany do swojego profilu społecznościowego. Aplikacja OLX otrzyma uprawnienia do Twojego profilu publicznego i adresu e-mail. Konto założone.

  4. Jeżeli nie posiadasz konta na Facebook, możesz zarejestrować się używając adresu e-mail oraz hasła.

  5. Sprawdź swoją skrzynkę e-mail.
  6. Aby dokończyć proces rejestracji, musisz aktywować konto. W tym celu kliknij na „Aktywuj konto”.
  7. Gotowe! Konto na OLX założone!
  8. Teraz możesz się zalogować na koncie OLX. Kliknij „Mój OLX” a następnie otwórz zakładkę „Zaloguj się” wpisując swój adres e-mail i hasło.

Prawda, że to łatwe? Teraz dodaj ogłoszenie, poczekaj na kontakt i dokonaj transakcji. Powodzenia!

Więcej

Jak działa OLX?

Pytania, Sugestie ?

Jeżeli nadal masz problem z założeniem konta na OLX – daj nam znać. Pozostaw komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments
Marta
Marta
1 rok temu

Chciałam założyć konto na olx , pojawił się komunikat że podany e-mail już istnieje . Więc wpisałam o zmianę hasła i powinien przyjść sms lecz nie ma odpowiedzi z kodem