internet gmail mailbox

Korzystasz z e-maila, który nie spełnia Twoich oczekiwań? A może nie masz jeszcze poczty elektronicznej? Jeżeli szukasz skrzynki, która zaoferuje Ci brak spamu i reklam, ogromną przestrzeń czy też wbudowany chat tekstowy i głosowy to dzisiejszy artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie. Gmail.com – serwis, który oferuje wszystko czego potrzebujesz. Pozwoli on także tworzyć grupy, do których możesz przypisać odpowiednie adresy e-mail i dzięki temu wiadomości przychodzące na twoją skrzynkę będą automatycznie grupowane. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z kalendarza, będziesz otrzymywać bezpłatne SMS-y przypominające o ważnych wydarzeniach. Jeśli jesteś zdecydowany to pokażemy Tobie jak założyć pocztę na Gmail.com? Zapraszamy!

  1. Wejdź na stronę internetową www.gmail.com. Kliknij przycisk „Utwórz konto”, znajdujący się w prawym, górnym rogu ekranu.
  2. Zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych ( dzięki nim Twoje konto jest lepiej zabezpieczone), takich jak: nazwisko i imię, data urodzenia czy też numer telefonu komórkowego. Oczywiście zdecyduj o nazwie swojego konta ( możesz używać liter, cyfr i kropek) oraz utwórz hasło, za pomocą którego będziesz mógł się logować ( użyj co najmniej 8 znaków. Pamiętaj, aby nie używać hasła z innej witryny ani czegoś zbyt oczywistego). Jeśli masz jakiś adres mailowy zaleca się dodanie go. Może się on przydać z kilku powodów, na przykład, aby zwiększyć bezpieczeństwo nowego konta, przywrócić dostęp do konta, gdy nie możesz się zalogować (np. jeśli nie pamiętasz hasła) czy też otrzymywać powiadomienia z usług Google. Na koniec kliknij przycisk „Następny krok”.
  3. Musisz zaakceptować warunki korzystania z usług Google. Klikając przycisk „Zgadzam się”, wyrażasz także zgodę na politykę Prywatności, która opisuje, jak przetwarzane są Twoje dane.
  4. Gotowe! Udało się utworzyć konto Google. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda Twoja skrzynka pocztowa kliknij na przycisk „Przejdź do Gmail”.
  5. Skrzynka odbiorcza Gmaila sortuje e-maile według kategorii. Dzięki temu od razu widzisz nowe wiadomości sam możesz zdecydować, które przeczytać teraz, a które później. Karty „Społeczności” i „Oferty” są włączone domyślnie. Możesz włączyć dodatkowo karty „Powiadomienia” i „Fora” jeśli chcesz, by wiadomości z tych kategorii nie wyświetlały się w Twojej głównej skrzynce odbiorczej.

Pytania?

Nie możesz poradzić sobie z założeniem konta? Potrzebujesz pomocy? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Piękniejsza strona naszego portalu! Najczęściej pisze o telefonii komórkowej oraz sieciach społecznościowych. A jak już ma dość to biega i sporo kręci na rowerze.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments