HBO GO to internetowy serwis filmów na życzenie. Oferuje szeroki wybór kinowych hitów, dokumentów, programów dla dzieci, pełną bibliotekę seriali HBO a także programów specjalnych. Można z niego korzystać w krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Na czym oglądać HBO GO?

Serwis dostępny jest na większość platform, tak więc można korzystać z jego oferty zarówno przez przeglądarkę internetową na komputerze, z poziomu telefonu komórkowego/tableta czy też bezpośrednio na telewizorze (HBO GO wspiera dwa wiodące systemy Smart TV. Usługę można uruchomić na urządzeniach takich firm jak Samsung (system Tizen) oraz LG (system webOS)). Niezależnie od tego na czym planujesz oglądać filmy czy seriale – pierwszym krokiem jest założenie konta. Czynność nie jest skomplikowana a HBO GO chcąc nas zachęcić do skorzystania ze swoich usług oferuje bezpłatny miesiąc użytkowania (stan na dzień publikacji artykułu). Jeżeli dodać do tego, że możemy zrezygnować z płatnej usługi w zasadzie kiedy chcemy oraz możemy z niej  równocześnie korzystać na różnych urządzeniach (na jednym koncie może być zarejestrowanych do 5 urządzeń) – dlaczego nie spróbować? Dodatkowo jeśli tak jak my jesteś fanem Gry o tron to pierwszy odcinek 8 sezonu możesz już obejrzeć na HBO GO. Zaczynamy!

Założenie konta HBO GO krok po kroku

  1. Uruchom przeglądarkę internetową. W naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome ale w Twoim przypadku może to być również Microsoft Edge, Apple Safari, czy też Mozilla Firefox. Typ wybranej przeglądarki nie ma znaczenia, proces założenia konta i poszczególne ekrany nie będą się miedzy sobą różnić. Po uruchomieniu przeglądarki, wpisz w pasku adresu: https://hbogo.pl/
  2. Następnie kliknij na przycisk „Wypróbuj bezpłatnie” aby móc przez miesiąc za darmo korzystać z serwisu. Po tym okresie cena subskrypcji wyniesie 19,90 zł miesięcznie (stan na dzień publikacji artykułu).
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło. Potwierdź, że jesteś osobą pełnoletnią a także zaakceptuj warunki korzystania z serwisu i zapoznaj się z polityką prywatności. Zatwierdź klikając na przycisk „Zarejestruj się”. Na Twój adres mailowy zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca złożenie zamówienia (jeśli jej nie widzisz w głównym folderze skrzynki odbiorczej, sprawdź jeszcze folder SPAM).
  4. Wybierz metodę płatności. Możesz skorzystać z karty płatniczej (serwis akceptuje karty MasterCard i Visa) lub dokonać płatności przez PayPal. Poprzez kliknięcie przycisku „Zatwierdź” lub rejestrację przez PayPal, uzyskasz natychmiastowy dostęp do HBO GO. Zgodnie z warunkami korzystania z serwisu, podanie danych dotyczących kart płatniczych jest konieczne aby ukończyć proces rejestracji a opłata za korzystanie nie zostanie pobrana w trakcie miesięcznego okresu próbnego.
  5. Udało się! Twoje konto HBO GO zostało założone! Możesz teraz korzystać z darmowej miesięcznej subskrypcji! Jeśli nie będziesz chciał jej przedłużać po okresie próbnym, możesz ją anulować. Pamiętaj! Jeśli nie zrezygnujesz z usługi będzie ona automatycznie odnawiana co miesiąc a z Twojej karty zostanie pobrana opłata.
  6. Życzymy samych pozytywnych wrażeń!

Więcej

https://helpcenter.hbogo.eu/pl/

Pytania?

Coś poszło nie tak? Masz dodatkowe pytania? A może chcesz nam powiedzieć jaki jest Twój ulubiony serial? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments