android spotify

Spotify jest to serwis muzyczny, w którym możesz znaleźć miliony utworów, odtwarzać swoje ulubione piosenki i odkrywać nowe przeboje. Aplikacja jest całkowicie darmowa, a korzystanie z podstawowych funkcji, takich jak odtwarzanie muzyki, nic nie kosztuje. Możesz założyć również konto premium ( kosztuje to 19,90 zł miesięcznie) i słuchać muzyki wszędzie gdzie tylko chcesz, również w trybie offline i bez zbędnych reklam. Zanim jednak zdecydujesz się na którąś z opcji, zainstaluj na swoim telefonie z Android aplikację Spotify. Skorzystaj z naszego poradnika.

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Spotify. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”.
  2. Zezwól na dostęp do zakupów, lokalizacji, zdjęć, mikrofonu oraz do informacji o połączeniu sieci wi-fi oraz Bluetooth. Wróć do pulpitu swojego telefonu i uruchom zainstalowany program.
  3. Załóż swoje konto na Spotify. Możesz zalogować się za pomocą Facebooka ( jeżeli posiadasz profil na portalu społecznościowym) lub też zarejestrować się przy pomocy adresu e-mail. Zostaniesz wówczas poproszony o podanie loginu, hasła, daty urodzenia oraz płci. Zaakceptuj warunki korzystania z serwisu Spotify oraz politykę prywatności. Zakończ klikając przycisk „Zgadzam się”.
  4. Gotowe! Teraz możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, odkrywać gotowe playlisty, odpowiadające Twoim gustom muzycznym oraz słuchać najnowszych singli i albumów z danego tygodnia. Dużym atutem są tematyczne playlisty, które są przygotowane nie tylko pod względem gatunku muzycznego, ale też aktualnych potrzeb użytkownika. Mamy utwory idealne do pracy, nauki, biegania czy też na imprezę.

Już w kolejnym artykule przedstawimy Wam kilka ważnych faktów na temat Spotify. Nie może Was tutaj zabraknąć. Widzimy się jutro.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.spotify.music

https://pl.wikipedia.org/wiki/Spotify

Pytania?

Masz problem z zainstalowaniem Spotify na swoim telefonie z Android. Napisz do nas, pomożemy rozwiązać Twój problem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments