uber aplikacja android

Wygoda, szybkość i konkurencyjne ceny – to główne zalety Ubera. Jest to platforma technologiczna, która łączy pasażerów i kierowców za pomocą aplikacji w telefonie. Z usług Ubera możesz korzystać będąc w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Warszawie, Wrocławiu a także na Śląsku czy w Trójmieście. Podając miejsce docelowe, otrzymujesz informację zwrotną o szacowanym czasie przyjazdu Ubera. Po złożeniu zamówienia aplikacja wyświetla imię kierowcy a także numery rejestracyjne, dzięki czemu wiesz, że wsiadasz do właściwego pojazdu. Opłata naliczana jest automatycznie i Twoje konto Uber zostaje obciążone zgodnie z wybraną metodą płatności. Jeżeli jeszcze nie korzystałeś z usług Ubera a chcesz przekonać się na własnej skórze jak wygodnie i tanio możesz dotrzeć do wybranego miejsca to czas zainstalować aplikację na Twoim telefonie z systemem android. Zapraszamy do instrukcji krok po kroku.

JAK ZAINSTALOWAĆ APLIKACJĘ?

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”.
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Uber. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij „Zainstaluj”. W trakcie konfiguracji konta zostaniesz poproszony o dodanie opcji płatności. Możesz już na tym etapie określić jak będziesz się rozliczał za przejazdy bądź pominąć ten krok i uzupełnić dane już po zainstalowaniu aplikacji.
  3. Po ukończeniu instalacji wracamy do naszego pulpitu i otwieramy aplikację Uber.

JAK KORZYSTAĆ Z UBERA?

  1. Podaj swój numer telefonu komórkowego.
  2. Zostaniesz poproszony wprowadzenie 4-cyfrowego kodu, który otrzymasz w wiadomości SMS.
  3. Podaj swój adres e-mail, hasło do swojego konta Uber a także imię i nazwisko. Przechodzisz dalej klikając na ikonę czarnej strzałki.
  4. Gotowe! Dokąd jedziemy? Podaj miejsce odbioru oraz miejsce docelowe. Po wprowadzeniu danych zostaniesz poinformowany o dostępnych Uberach i przybliżonym czasie ich przyjazdu. Możesz także wybrać usługę UberPOP lub UberSELECT. Ta druga różni się od standardowej usługi UberPOP klasą aut. Samochody dostępne w tej usłudze cechuje podwyższony standard a kursy wykonują kierowcy o najwyższych ocenach klientów.
  5. Jeżeli nie określiłeś metody płatności w momencie instalacji aplikacji, możesz to zrobić jeszcze przed zamówieniem Ubera, klikając ikonę  , znajdującą się w lewym górnym rogu ekranu. Wybieramy zakładkę „Płatności” a następnie „Dodaj metodę płatności”.
  6. Uber dba o swoich nowych klientów. Możesz zacząć swoją przygodę z Uberem, otrzymując darmowy przejazd o wartości do 15 zł.

Więcej

https://www.uber.com/pl/

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z instalacją aplikacji Uber na swoim telefonie z systemem Android – daj nam znać. Pozostaw swój komentarz korzystając z poniższego pola! Dziękujemy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments