android telefon rossmann

Jedna z popularnych drogerii udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można dołączyć do klubu Rossmann i mieć szansę dowiadywać się o planowanych akcjach promocyjnych oraz otrzymywać specjalne kody i rabaty zniżkowe. Jakiś czas temu pisaliśmy jak zainstalować ją na telefonie iPhone a w dzisiejszym artykule dowiesz się jak pobrać aplikację na telefon z Android. Proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”. Uruchamiamy aplikację (na poniższym zrzucie zaznaczone kolorem czerwonym). Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę aplikacji Rossmann. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która nas interesuje, zaznaczamy opcję „Zainstaluj”. W trakcie instalacji zostaniesz poproszony o wybranie opcji płatności. Możesz wybrać ją na tym etapie bądź pominąć ten krok i uzupełnić już po założeniu konta. Pamiętaj, że opłata nie zostanie pobrana dopóki nie dokonasz zakupów.
  2. Po ukończeniu instalacji wracamy do głównego pulpitu i uruchamiamy aplikację. Możesz zadecydować czy chcesz udostępniać swoje położenie dzięki czemu gdy tylko będziesz w pobliżu drogerii otrzymasz powiadomienie o aktualnych promocjach przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Następnie zakładamy konto.
  3. Wypełnij formularz rejestracyjny. Podaj nazwę użytkownika (Twój login), adres mailowy oraz hasło. Zdecyduj do jakiego klubu chcesz dołączyć: Klub Rossmann, Rossnę! czy do obu. Chcąc dostosować oferty promocyjne do Twoich potrzeb, podaj kilka dodatkowych danych o sobie takie jak datę urodzenia, płeć czy tez numer telefonu.
  4. Hurrra! Witaj w Klubie Rossmann! Teraz po zalogowaniu się do konta, w zakładce „Twoja karta”, znajdziesz swoją wirtualną kartę, dzięki której będziesz uprawniony do korzystania z promocji i zniżek. Wystarczy, że podczas robienia zakupów w drogerii Rossmann pokażesz ją przy kasie. Sprzedawca zeskanuje ją a Tobie zostanie przydzielony rabat w zależności od aktualnie trwających akcji promocyjnych.

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.com.rossmann.centauros&hl=pl

Pytania?

Masz problem z zainstalowaniem aplikacji Rossmann bądź chcesz nam zadać pytanie – daj nam znać pozostawiając komentarz w poniższym polu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments