Używasz Messengera na swoim telefonie? Jeśli nie, możesz łatwo rozpocząć po lekturze naszego artykułu https://jaklatwo.pl/jak-latwo-korzystac-z-messengera-bez-konta-na-facebooku/ A jeśli masz już pobrany komunikator i nie jedną przeprowadzoną rozmowę – może czas na zainstalowanie aplikacji na komputerze? Nic trudnego! Zapraszamy do dzisiejszego artykułu.

  1. Uruchom przeglądarkę internetową na swoim komputerze (w naszym przykładzie posługujemy się Google Chrome) a następnie wpisz w pasku adres oficjalnej strony Microsoft https://www.microsoft.com/pl-pl/
  2. Zaloguj się do swojego konta Microsoft podając adres e-mail oraz hasło.
  3. Po kliknięciu w ikonę lupki, wyszukaj w witrynie Microsoft aplikację Messenger a następnie pobierz komunikator. Wyraź zgodę na otwarcie strony w powiązanej aplikacji Microsoft Store.
  4. Po ponownym kliknięciu przycisku „Pobierz” w aplikacji Microsoft Store, rozpocznie się instalowanie Messengera.
  5. Gotowe! Teraz kliknij na ikonę trzech poziomych kropek przy przycisku „Uruchom” i przypnij kafelek aplikacji Messenger do paska zadań, znajdującego się u dołu ekranu. Potwierdź swój wybór, klikając „TAK”.
  6. Teraz możesz otworzyć aplikację i zalogować się do swojego konta, podając numer telefonu/adres e-mail oraz hasło. Pobiorą się wszystkie Twoje kontakty i dotychczasowe rozmowy. Natomiast jeśli nie posiadasz konta możesz łatwo i szybko przejść proces rejestracji. Pamiętaj, że utworzenie konta na Messengerze nie spowoduje utworzenia profilu na Facebooku. Podaj swój numer telefonu, za pomocą którego będziesz logował się do komunikatora. Następnie wpisz swoje imię oraz nazwisko. Takie dane będą wyświetlać się Twoim znajomym. Aby być rozpoznawalnym, warto dodać swoje zdjęcie. Możesz także zsynchronizować swoje kontakty bądź pominąć ten krok i zrobić to później.

Pytania?

Coś poszło nie tak? Potrzebujesz pomocy? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments