instagram

Instagram jest to serwis społecznościowy połączony z darmową aplikacją o tej samej nazwie. Za jej pomocą wrzucamy zdjęcia na utworzone przez nas konto lub obserwujemy fotografie lub filmiki innych użytkowników. Aplikacja ta różni się od pozostałych stron ze zdjęciami czy też innych portali społecznościowych łatwością użytkowania i wyszukiwania zdjęć po hastagach (#), używanych po to aby inni mogli znaleźć nasze zdjęcia (każde słowo poprzedzone jest #). Do wykonanych zdjęć możemy dodawać różnego rodzaju filtry, które czynią je wyjątkowymi. Jest to bardzo wygodne narzędzie, które pozwala dzielić się swoimi wizjami i pasjami oraz szukać inspiracji u użytkowników z różnego zakątka na świecie. Aby rozpocząć przygodę z Instagramem zainstaluj na swój telefon aplikację. W dzisiejszym artykule pokażemy jak to zrobić w łatwy sposób. Zaczynamy!

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”.
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Instagram. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji otwieramy narzędzie Instagram.
  3. Jak zalogować się do usługi? Możesz wykorzystać w tym celu login i hasło naszego profilu na Facebooku. Ale jeżeli nie korzystasz z tego portalu społecznościowego możesz zarejestrować się przy użyciu numeru telefonu bądź adresu e-mail i stworzyć nowe konto.
  4. Wybierając opcję rejestracji za pomocą numeru telefonu komórkowego, otrzymasz wiadomość SMS z kodem weryfikacyjnym (w artykule skupiamy się właśnie na tym sposobie).
  5. Następnie podaj swoje imię, nazwisko, nazwę dla tworzonego profilu oraz zabezpieczające go hasło. Możesz oczywiście już na tym etapie dodać zdjęcie profilowe bądź zrobić to później. Aplikacja podczas pierwszego uruchomienia prosi o zezwolenie jej dostępu do usług lokalizacji oraz do zapisanych w urządzeniu kontaktów. Dostęp do naszego położenia umożliwi przypisywanie tych informacji do udostępnianych zdjęć natomiast zgoda na dostęp do naszych kontaktów ułatwi dodawanie do naszej listy obserwowanych przez nas użytkowników.
  6. Gotowe!! Teraz możesz dzielić się wszystkimi chwilami swojego dnia!

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.instagram.android&hl=pl

https://pl.wikipedia.org/wiki/Instagram

http://softonet.pl/publikacje/rzuty_okiem/Co.to.jest.Instagram.i.jak.z.niego.korzystac.Rzut.oka.na.najpopularniejsza.usluge.fotograficzno-spolecznosciowa,673

Pytania?

Jeżeli masz problem z zainstalowaniem aplikacji na swój telefon z Android, daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments