android telefon translate

Brak znajomości języka obcego to powód, który blokuje Ciebie przed zagranicznymi wyjazdami? Jeżeli tak to dzisiejszy artykuł na pewno okaże się bardzo przydatny. Pokażemy jak łatwo zainstalować jeden z najpopularniejszych tłumaczy internetowych na telefonie z Android. Z Google Translate podróże staną się przyjemnością a Ty nie będziesz odczuwał dyskomfortu związanego z barierą językową. Zaczynamy!

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Sklep Play”.
  2. Po uruchomieniu się sklepu play ukaże się pasek wyszukiwania (u góry strony), w którym wpisujemy nazwę aplikacji Google Tłumacz. Po wybraniu aplikacji, która nas interesuje kliknij „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji otwieramy narzędzie Google Tłumacz.
  3. Po zainstalowaniu tłumacza udziel zgody na nagrywanie dźwięków ( na potrzeby tłumaczenia mowy), na wyświetlanie i wysyłanie SMS-ów ( na potrzeby tłumaczenia wiadomości tekstowych) oraz na wykonywanie fotografii ( rób zdjęcia tekstu, by uzyskać lepsze tłumaczenie w 37 językach).
  4. Możesz teraz wprowadzać teksty, które chcesz tłumaczyć. Do wyboru masz aż 103 języki. Zajrzyj do nas już jutro a opowiemy o różnych ciekawych funkcjach translatora od Google, które z pewnością ułatwią tłumaczenia i to na różne sposoby! Przekonasz się, że Google Translate to bardzo wszechstronne rozwiązanie, które będzie Tobie towarzyszyć przy każdym zagranicznym wyjeździe.

Więcej

Aplikacja Google Tłumacz na Android

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z zainstalowaniem aplikacji na swój telefon, daj nam znać pozostawiając wiadomość w poniższym polu.


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments