Biedronka jakiś czas temu udostępniła swoim klientom mobilną aplikację za pomocą której można przeglądać najnowsze i aktualne oferty produktowe oraz wyszukiwać znajdujące się w pobliżu sklepy Biedronka. Jej użytkownicy  mogą tworzyć także własne listy zakupowe oraz odkrywać kulinarne inspiracje, otrzymując dostęp do różnych przepisów. Jeżeli jesteś stałym klientem największej sieci supermarketów dyskontowych w Polsce i nie wiesz jeszcze jak pobrać aplikację na telefon z Android to dzisiejszy artykuł jest właśnie dla Ciebie. Zapewniamy, że proces instalacji jest bardzo prosty i szybki a sama aplikacja jest bardzo intuicyjna w obsłudze. Zaczynamy!

Jak zainstalować aplikację i założyć konto?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play”. Otwórz aplikację. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę „Twoja Biedronka”. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”.
  2. W trakcie konfiguracji konta możesz zostać poproszony o dostęp do informacji o połączeniu Wi-Fi. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu i otwórz aplikację Twoja Biedronka.
  3. Załóż konto, wypełniając formularz rejestracyjny. Podaj swój login, adres e-mail, hasło a także zapoznaj się z Regulaminem Serwisu i potwierdź go.
  4. Aby w pełni móc korzystać z aplikacji zezwól jej na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia a następnie przejdź do skrzynki mailowej, na którą została wysłana wiadomość z linkiem aktywującym konto. Jest to nie zbędne do ukończenia procesu rejestracji.
  5. Gotowe! Twoje konto jest już aktywne! Od dziś możesz logować się do aplikacji, wchodząc do „Ustawień” konta (ikona zębatego koła). W ten sposób będziesz mieć dostęp do specjalnie przygotowanych dla Ciebie ofert oraz do swojej listy zakupów.

Jak działa aplikacja Twoja Biedronka?

Z aplikacją szybko stworzysz listy zakupów.

Wróć do głównego pulpitu aplikacji i przejdź do zakładki „Lista zakupów”. Kliknij na ikonę „Dodaj nową listę” a następnie nadaj jej tytuł i zatwierdź przyciskiem „Zapisz”. Wejdź do listy i zacznij dodawać produkty wpisując ich nazwę. Zatwierdź wybór klikając na przycisk „Dodaj”.

Przepisy kulinarne na wyciągnięcie ręki

W aplikacji Twoja Biedronka znajdziesz całą masę ciekawych przepisów. Przejdź do głównego menu i kliknij na zakładkę „Przepisy”. Jeśli któryś przypadnie Tobie do gustu wystarczy na niego kliknąć. Wyświetli się sposób przygotowania oraz zestawienie składników potrzebnych do przyrządzenia potrawy. Zaznacz je i dodaj do już utworzonej listy, wybierając „Dodaj do listy zakupów”. Wybranym przepisem możesz podzielić się ze znajomymi, udostępniając go poprzez media społecznościowe, komunikatory, wiadomości tekstowe SMS czy też za pomocą skrzynki mailowej.

Znajdź najbliższy sklep Biedronka

Zezwól aplikacji na dostęp do informacji o lokalizacji swojego urządzenia aby wyświetliła się mapa ze sklepami Biedronki w Twojej okolicy. Kliknij na wybrany sklep a pojawi się informacja z lokalizacją i godzinami otwarcia. Możesz włączyć nawigację, korzystając z Map Google aby dotrzeć do konkretnego marketu.

Informacje o ofertach specjalnych

W głównym menu znajdziesz informacje o aktualnych promocjach, najciekawszych ofertach tygodniowych i tych specjalnie przygotowanych dla Ciebie a także masz wgląd do organizowanych konkursach i akcjach specjalnych.

To najważniejsze funkcje aplikacji Twoja Biedronka. Możesz wygodnie skorzystasz z niej zarówno na telefonie z Android jak i na urządzeniu z iOS. Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Tobie udanych zakupów! ?

Więcej

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.biedronka

https://www.biedronka.pl/pl/mobile

Pytania?

Masz pytania? Daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments