Nie chcesz aby Twój znajomy oznaczał Ciebie w swoich postach? Nie chcesz aby widział treści, które publikujesz na swojej osi czasu? Skorzystaj z opcji blokowania facebookowych znajomych. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić w mobilnej aplikacji Facebooka, to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom aplikację Facebooka i zaloguj się do swojego konta, podając adres e-mail/numer telefonu oraz hasło;
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu;
  3. Przejdź do zakładki „Znajomi” a następnie z listy wybierz ten kontakt, który chcesz zablokować (możesz skorzystać z paska wyszukiwania);
  4. Kliknij na ikonę trzech poziomych kropek;
  5. Pojawią się ustawienia profilu Twojego znajomego. Kliknij na przycisk „Zablokuj”;
  6. Potwierdź swój wybór, klikając na przycisk „Zablokuj”. Osoba zablokowana nie będzie mogła wyświetlić treści publikowanych na Twojej osi czasu, nie będzie mogła Ciebie oznaczać w postach, zapraszać na wydarzenia ani do grup, rozpoczynać konwersacji z Tobą ani dodawać do grona znajomych. Zablokowanie kontaktu spowoduje usunięcie go z listy znajomych.

WAŻNE! Jeśli w przyszłości zdecydujesz się na odblokowanie osoby to pamiętaj, że przywrócenie znajomości będzie wymagało wysłania nowego zaproszenia do grona znajomych.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments