Twoi znajomi w Whatsapp ciągle dodają Cię do rozmów grupowych? A może obce Tobie osoby tworzą grupy i dodają do nich Ciebie bez Twojej wiedzy i zgody? Zastanawiasz się czy można temu zapobiec? Oczywiście! Wystarczy kilka kliknięć. Dzięki ustawieniom prywatności zdecydujesz, kto będzie mógł dodać Cię do wspólnych, grupowych czatów. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj WhatsApp, uruchom program i zaloguj się do swojego konta;
  2. Kliknij na „Więcej” (ikona trzech pionowych kropek, znajdująca się w prawym, górnym rogu ekranu) i przejdź do ustawień;
  3. Po przejściu do ustawień kliknij na zakładkę „Konto”;
  4. Po przejściu do ustawień kliknij na sekcję „Prywatność”;
  5. Przejdź do obszaru „Grupy” i zdecyduj kto może dodać Ciebie do rozmowy grupowej. Wybierz moje kontakty (tylko te z Twojej książki adresowej mogą dodawać Ciebie do grup bez Twojej zgody) lub moje kontakty oprócz (tylko te z Twojej książki adresowej mogą dodawać Ciebie do grup bez Twojej zgody – możesz wyszukać lub wybrać kontakty do wykluczenia). Zatwierdź, klikając na przycisk „Gotowe”.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments