Niezapomniane widoki i bliskość natury – tego oczekujemy wyjeżdżając do stolicy polskich Tatr. Zakopane to popularny cel górskich i turystycznych wycieczek, które co roku przyciąga do siebie miliony turystów zarówno z Polski jak i z zagranicy. W szczycie sezonu w Tatrzańskim Parku Narodowym bywa naprawdę bardzo tłoczno. W kolejce do kas biletowych trzeba stać nawet kilkanaście minut. Aby zaoszczędzić swój czas i wejść poza kolejnością warto skorzystać z możliwości zakupu biletu wstępu z poziomu telefonu komórkowego.

Mobilne bilety na teren Tatrzańskiego Parku Narodowego można szybko i łatwo kupić za pośrednictwem aplikacji SkyCash, którą wystarczy pobrać na swój telefon z Android (Sklep Play) lub iOS (App Store). Jeśli planujesz w najbliższym czasie wyprawę do TPN, rozważ wcześniejszy zakup biletu wstępu by móc ominąć długie kolejki i szybciej rozpocząć wędrówkę po górach.

Jak kupić bilet online za pomocą aplikacji SkyCash?

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie musisz znaleźć ikonę „Sklep Play” lub „App Store”. Po uruchomieniu sklepu wpisz w pasku wyszukiwania nazwę SkyCash. Następnie po wybraniu z listy aplikacji, która Ciebie interesuje, zaznacz opcję „Zainstaluj”. Po ukończeniu instalacji wróć do pulpitu i otwórz aplikację.
  2. Zezwól aplikacji SkyCash na nawiązywanie połączeń telefonicznych  i zarządzanie nimi, na dostęp do zdjęć, multimediów i plików na urządzeniu oraz do informacji o lokalizacji Twojego telefonu.
  3. Załóż konto. Wypełnij formularz rejestracyjny poprzez podanie swojego numeru telefonu (będzie wykorzystywany do logowania się), na który otrzymasz wiadomość SMS z hasłem dostępu. Zostanie ono automatycznie wczytane. Ze względów bezpieczeństwa zalecana jest później zmiana hasła w ustawieniach konta. Następnie podaj adres e-mail, oraz numeru PIN (potrzebny do autoryzacji płatności). Zapoznaj się i zaakceptuj regulamin aplikacji.
  4. Aby kupić bilet wstępu, kliknij na zakładkę „Tatrzański Park Narodowy”. W serwisie sprzedaży online masz dostęp do biletów jednodniowych (normalne w cenie 5 zł, ulgowe w cenie 2,50 zł), 7-dniowych (normalne w cenie 25 zł, ulgowe w cenie 12,50 zł) lub grupowych do 10 osób (normalne w cenie 45 zł ,ulgowe 22,50 zł). Dokonaj wyboru biletów a następnie podaj datę (sprzedaż ogranicza się do dnia dzisiejszego i jutrzejszego) oraz ich ilość. Zaakceptuj regulamin i zatwierdź przyciskiem „Dalej”.
  5. W podsumowaniu zostanie podana informacja z łączną kwotą do zapłaty. Następnie w celu sfinalizowaniu zamówienia wybierz właściwą formę płatności i kliknij przycisk „Zapłać”. Możesz wybrać płatność za pomocą Instrumentu Płatniczego SkyCash (tutaj wymagane jest zweryfikowanie swojego konta, podając podstawowe dane osobowe, numer dowodu osobistego, PESEL a także niezbędne jest wykonanie przelewu zasilającego konto) lub płatność za pomocą karty płatniczej, którą możesz dodać po zalogowaniu się do konta w aplikacji.
  6. Po zatwierdzenie płatności będziesz mieć możliwość wyświetlenia biletu elektronicznego wchodząc do menu „Bilety do Kontroli”. Pamiętaj, że internet nie zawsze jest dostępny dlatego bilet kup wcześniej przed wyruszeniem w góry. Kontrola takiego biletu na punktach wejścia może odbywać się „offline”.

Więcej

http://tpn.pl/zwiedzaj/e-bilety

https://www.skycash.com/

Pytania?

Masz dodatkowe pytania? Skorzystaj z możliwości skomentowania poniżej lub wyślij nam wiadomość korzystając z sekcji MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments