Czy wiesz, że za pomocą Asystenta Google możesz wysyłać wiadomości SMS do swoich bliskich i znajomych? Wystarczy kilka magicznych słów aby móc wygodnie komunikować się z wybranymi osobami. Ja to działa? Skorzystaj z naszej dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom Asystenta Google. W tym celu przytrzymaj przycisk „HOME” swojego telefonu lub wypowiedz komendę „OK GOOGLE”.
  2. Rozpocznij rozmowę od takiej frazy jak np. „Napisz wiadomość” a Asystent zapyta się Ciebie do kogo chcesz wysłać SMSa!
  3. Po podaniu nazwy użytkownika (imienia, nazwiska lub pseudonimu), Asystent zapyta się Ciebie jaka jest treść wiadomości. Podyktuj to co chcesz wysłać.
  4. Po podaniu treści wiadomości, Asystent od Google zapyta się Ciebie czy wysłać ją do wskazanego adresata czy też wprowadzić jakieś zmiany. Jeśli chcesz poprawić lub dodać coś do SMSa wypowiedz komendę „Zmień” lub „Zmienić” a jeżeli jesteś pewien co do jego treści powiedz „Wyślij”.
  5. Asystent wyśle wiadomość i po chwili Twój znajomy bądź bliska osoba otrzyma SMSa. Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments