Wiesz, że  możesz wysyłać wiadomość bez używania rąk? ? Messenger daje możliwość wysyłania krótkich wiadomości głosowych! Łap naszą krótką instrukcję krok po kroku a zobaczysz, że nagrywanie i wysyłanie dźwięku jest bardzo proste! Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Sprawdź czy zainstalowana aplikacja Messenger jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W tym celu otwórz Sklep Google Play a następnie wpisz w pasku wyszukiwania nazwę programu. Jeśli masz zainstalowaną starą wersję aplikacji, kliknij na przycisk „Aktualizuj”;
  2. Na liście zainstalowanych aplikacji w telefonie znajdź ikonę „Messenger” a następnie uruchom komunikator;
  3. Otwórz konkretną rozmowę z użytkownikiem, któremu chcesz wysłać wiadomość głosową;
  4. Naciśnij i przytrzymaj ikonę mikrofonu (znajduje się u dołu ekranu, tuż przy pasku wpisywania wiadomości). Jeśli wcześniej nie zezwoliłeś aplikacji na dostęp do mikrofonu oraz na nagrywanie dźwięku, zrób to teraz;
  5. Przytrzymując mikrofon, powiedz to co chcesz nagrać;
  6. Puść przycisk nagrywania a wiadomość głosowa zostanie wysłana do znajomego (jeśli w między czasie chcesz zrezygnować, to przeciągnij w górę). Prawda, że łatwe?

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!


Komentuj Nasze forum Napisz do nas

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments