telefon blik

Jeżeli zależy Tobie na bezpieczeństwie Twoich płatności, skorzystaj z BLIKA. Dzięki niemu możesz dokonywać płatności w sklepach i punktach usługowych czy też bezpiecznie robić zakupy w sklepach internetowych. Ale to nie wszystko. Wystarczy, że będziesz miał przy sobie telefon a swobodnie wypłacisz gotówkę z bankomatu. Teraz brak portfela to nie problem! Jeżeli chcesz zobaczyć jak wypłacać z BLIKIEM to dobrze trafiłeś. Poniżej wskazówki. Zapraszamy do lektury.

OD CZEGO ZACZĄĆ?

Po pierwsze musisz być klientem banku, który udostępnia BLIK. Następnie musisz ściągnąć na telefon aplikację mobilną swojego banku. W zależności od systemu operacyjnego telefonu, możesz pobrać aplikację za pomocą Google Play ( dla smartfona z systemem Android) , App Store ( dla iPhone), Windows Store. BLIKIEM możesz wypłacać pieniądze z większości bankomatów w Polsce. Są to bankomaty własne banków (Santander Bank Polska, ING Banku Śląskiego, Banku Millennium, PKO Banku Polskiego) udostępniających BLIKA, bankomaty sieci Euronet, PlanetCash, IT Card i BP. ( Dla przykładu pokazujemy aplikację ING Banku Śląskiego).

  1. W bankomacie wybierz opcję wypłaty BLIK.
  2. Uruchom aplikację swojego banku.
  3. Wybierz kwotę, którą chcesz wypłacić i zdecyduj czy chcesz drukować pokwitowanie transakcji, wybierając TAK/NIE.
  4. Wyświetl kod BLIK w swojej aplikacji na telefonie.
  5. Wpisz kod BLIK w bankomacie i kliknij na przycisk „Zatwierdź”/”Akceptuj”.
  6. Potwierdź realizowaną transakcję kodem PIN w swojej aplikacji na telefonie. Wpisujesz kod PIN, za pomocą którego logujesz się do swojej aplikacji.
  7. Gotowe! Wykonałeś wypłatę BLIK. Prawda, że łatwe?

Więcej

https://blikmobile.pl/faq/w-ktorych-bankomatach-moge-wyplacic-gotowke-blikiem/

Pytania?

Dokładamy starań aby pomóc w możliwie przystępny sposób, ale musimy pamiętać iż rozwiązania technologiczne zmieniają się bardzo szybko. Tak więc, jeżeli spróbowałeś/aś postępować zgodnie z naszym poradnikiem a problem nadal występuje. Być może potrzebujesz dodatkowych wskazówek… lub zauważyłeś/aś, że instrukcja nie jest już aktualna i wymaga odświeżenia? Daj nam znać! Skorzystaj z jednej z dostępnych z opcji: skomentuj w polu poniżej lub wyślij do nas wiadomość, korzystając z formularza MAM PYTANIE

Komentuj Napisz do nas
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments