Niestety nie znajdziemy bezpośrednio w aplikacji takiej opcji jak „wyloguj się”. Ale nie martw się! Na szczęście istnieją inne sposoby, dzięki którym wylogujesz się z Messengera bez konieczności usuwania aplikacji. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić, to koniecznie skorzystaj z naszej dzisiejszej instrukcji krok po kroku. To co, telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro

SPOSÓB 1. WYLOGUJ SIĘ ZE WSZYSTKICH SESJI

Jeśli masz zainstalowaną aplikacje Messengera na swoim urządzeniu, to bardzo prawdopodobne, że masz także aplikację Facebooka.

  1. Otwórz aplikację Facebook na swoim Androidzie i wejdź do „Menu”, klikając na ikonę hamburgera, znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu (trzy poziome kreski).
  2. W kategorii „Ustawienia” przejdź do zakładki „Bezpieczeństwo i logowanie”.
  3. Wyświetlą się wszystkie miejsca (zarówno komputery przenośne, telefony, tablety i przeglądarki internetowe), w których aktualnie jesteś zalogowany do Facebooka i Messengera.
  4. Przejrzyj ostatnie aktywności. Możesz rozwinąć listę i kliknąć na przycisk „Wyloguj się ze wszystkich sesji” bądź znaleźć odpowiednią sesję, z której chcesz zrezygnować. Kliknij na trzy kropki po jej prawej stronie a następnie kliknij na przycisk „Wyloguj się”.
  5. Otwórz Messengera. Pojawi się okienko dialogowe z informacją „Sesja wygasła”. Zaloguj się ponownie do komunikatora.

SPOSÓB 2. WYCZYŚĆ DANE MESSENGERA 

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji znajdź i uruchom „Ustawienia” (ikona zębatego koła).
  2. Przejdź do zakładki „Aplikacje”.
  3. Kliknij na kategorię „Aplikacje” a następnie przewiń listę wszystkich zainstalowanych programów i odszukaj Messengera.
  4. Przejdź do zakładki „Pamięć” a następnie kliknij na przycisk „Wyczyść dane”. Pojawi się małe okienko dialogowe. Aby wszystkie dane Messengera zostały trwale usunięte (dotyczy to plików, ustawień, kont czy też baz danych) musisz kliknąć na przycisk „Usuń”.
  5. Gotowe! Teraz możesz zamknąć ustawienia i przejść do aplikacji Messengera aby sprawdzić, czy zostałeś wylogowany z komunikatora.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments