Google Chrome domyślnie proponuje zachowywanie Twoich haseł do stron internetowych. Dzięki temu szybciej i łatwiej możesz na przykład zalogować się do różnych profili na portalach społecznościowych bez konieczności zapamiętywania dziwnej kombinacji liter i cyfr. Jednak w dowolnym momencie możesz wyłączyć tę opcję. Jeśli jesteś ciekawy jak to zrobić to koniecznie skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefony w dłoń i zaczynamy!

  1. Otwórz przeglądarkę internetową Google Chrom na swoim telefonie z Android.
  2. Kliknij na ikonę „hamburgera” (trzy pionowe kropki), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu i z listy menu wybierz kategorię „Ustawienia”.
  3. W obszarze ustawień podstawowych wybieramy opcję „Hasła”.
  4. Aby wyłączyć automatyczne zapamiętywanie haseł w przeglądarce internetowej, ustaw suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewą stronę) przy opcji „Zapisuj hasła”.
  5. Gotowe! Od tego momentu Google Chrome nie będzie zapisywać Twoich haseł a także nie będzie proponować zapisywania haseł jeśli wprowadzasz jakieś nowe.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments