Facebook daje możliwość decydowania o tym, z których dostępnych funkcji chcemy korzystać a które chcemy wyłączyć. Tak jest np. w przypadku powiadomień o nadchodzących wydarzeniach. Na bieżąco jesteśmy informowani o wszelkich zmianach i aktualizacjach a także o tym, kto bierze udział w spotkaniu. Nam osobiście to nie przeszkadza ale są pewnie osoby, które już od dłuższego czasu rozważają zablokowanie takich powiadomień. Jeśli także dla Ciebie powiadomienia te są zbędne i chcesz je wyłączyć, to koniecznie skorzystaj z dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Pokażemy jak to zrobić. Telefon w dłoń i zaczynamy!

  1. Na liście zainstalowanych aplikacji odszukaj Facebooka, uruchom program i zaloguj się do swojego konta.
  2. Kliknij na ikonę hamburgera (trzy poziome kreski), znajdującą się w prawym, górnym rogu ekranu a następnie rozwiń zakładkę „Ustawienia i prywatność” i przejdź do kategorii „Ustawienia”.
  3. W obszarze „Powiadomienia” i kliknij na zakładkę „Ustawienia powiadomień”.
  4. W sekcji „Otrzymywane powiadomienia” kliknij na kategorię „Wydarzenia”.
  5. Ustaw suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń go w lewą stronę – rys.3) przy „Zezwalaj na powiadomienia na Facebooku”. Wyłączysz wówczas powiadomienia na temat wydarzeń zarówno na Facebooku, jak i w wiadomościach push, e-mial oraz SMS.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments