Subskrybujesz całą masę różnych kanałów na YouTube w związku z czym otrzymujesz co chwilę powiadomienia o nowych filmach? Dobrym rozwiązaniem jest konfiguracja powiadomień i dźwięków YouTube. Być może wówczas, jeśli platforma przestanie informować Ciebie o nowych filmach, nie będziesz uruchamiać YouTube i sprawdzać tego co kilka minut. Jak to zrobić w mobilnej aplikacji na telefonie z Android? O tym w dzisiejszej krótkiej instrukcji krok po kroku. Telefon w dłoń i zaczynamy!

Zrzuty z ekranu zostały wykonane na podstawie telefonu Huawei P20 Pro. System – Android 10

  1. Uruchom aplikację YouTube na swoim telefonie z Android i zaloguj się do swojego konta, podając login oraz hasło.
  2. Kliknij na ikonę swojego awatara (zdjęcie, symbol), znajdującą się w prawym, górnym rogu aplikacji.
  3. Wysunie się pasek menu. Przejdź do ustawień (ikona zębatego koła).
  4. Kliknij na zakładkę „Powiadomienia”.
  5. Przewiń stronę na sam dół i ustaw suwak w pozycji nieaktywnej (przesuń w lewa stronę) przy opcji „Wyłącz dźwięk i wibracje”. W ten sposób całkowicie wyłączysz powiadomienia.
  6. Możesz także wyciszyć powiadomienia w określonych godzinach (np. gdy pracujesz). Wystarczy, że klikniesz na kategorię „Wyłącz dźwięk i wibracje” a następnie gdy pojawi się małe okienko dialogowe dostosuj czas, wskazując godzinę rozpoczęcia i zakończenia. Zatwierdź przyciskiem „OK”. Gotowe!

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments