Asystent Google

Inteligentny, osobisty Asystent stworzony przez Google znajduje informacje i pomaga w codziennych zadaniach. Potrafi prowadzić dwustronną konwersację, odpowiadać na pytania, zarządzać kalendarzami, opowiadać dowcipy czy kontrolować urządzenia smart home. Z Asystentem zazwyczaj komunikujemy się za pomocą głosu. Czasami jednak wolelibyśmy aby ten nie odpowiadał głośno na nasze polecenia tylko informacje wyświetlał w formie kart na ekranie smartfona. Czy jest sposób aby temu zaradzić? Skorzystaj z naszej krótkiej instrukcji krok po kroku a dowiesz się jak wyciszyć Asystenta Google na swoim telefonie z Android. Zaczynamy!

  1. Wejdź do aplikacji „Google” a następnie w prawym, dolnym rogu ekranu kliknij na „Więcej” (ikona trzech poziomych kropek).
  2. Wejdź w „Ustawienia” i wybierz pozycję „Asystent Google”.
  3. Kliknij na zakładkę „Asystent” a następnie przejdź do sekcji „Urządzenia z Asystentem” i wskaż swój telefon.
  4. W obszarze „Głos i mowa” przejdź do kategorii „Generowanie mowy” a następnie zaznacz opcję „Tylko w trybie głośnomówiącym”. Gotowe! Udało się Tobie wyłączyć mowę Asystenta. Teraz nie będzie on odpowiadał głośno na Twoje polecenia tylko wyświetlał informacje w formie kart na ekranie smartfona.

Pytania?

Masz problem? Potrzebujesz naszej pomocy/wskazówki? Skorzystaj z jednej dostępnych z opcji: napisz do nas w komentarzach korzystając z pola poniżej, skorzystaj z forum gdzie możesz uzyskać pomoc od innych użytkowników naszej strony lub wyślij do nas wiadomość!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments