android telefon autokorekta

Denerwujesz się gdy klawiatura Twojego telefonu sama poprawia wpisane słowa? Jeśli funkcje autokorekty i podpowiedzi są niezadowalające możesz je łatwo wyłączyć. Jeżeli jesteś ciekawy jak to zrobić, zostań z nami i zapoznaj się z dzisiejszym artykułem. Zaczynamy!

Wszystkie ustawienia odnośnie autokorekty znajdziemy w ustawieniach naszej klawiatury. Korzystając z różnych opcji możemy zarządzać funkcjami poprawiania i proponowania wyrazów.

  1. Na liście naszych zainstalowanych aplikacji w telefonie musimy znaleźć ikonę „Ustawienia”.
  2. W opcjach „Ustawienia” przejdź do sekcji „System” i wybierz pozycję „Język i wprowadzanie”. Następnie kliknij „Klawiatura”.
  3. Jeżeli chcesz wyłączyć automatyczne zastępowanie tekstu, przesuń suwak w lewą stronę ( znajduje się on na samej górze po prawej stronie).
  4. Jeżeli nie chcesz otrzymywać podpowiedzi do tekstu, który właśnie wprowadziłeś, wejdź w opcję „Przewidywanie tekstu” a następnie przesuń suwak w lewą stronę.
  5. Teraz możemy wyjść z Ustawień telefonu i otworzyć np. aplikację SMS. Podczas wpisywania nie wyświetlają się żadne propozycje a tekst nie jest automatycznie poprawiany.

Więcej

http://www.download.net.pl/jak-wylaczyc-autokorekte-i-podpowiedzi-slow-w-androidzie/n/4604/

http://www.download.net.pl/jak-wylaczyc-autokorekte-w-klawiaturze-swiftkey-w-androidzie/n/6785/

Pytania?

Jeżeli nadal masz problem z wyłączeniem np. autokorekty na swoim telefonie z Android, napisz do nas – chętnie pomożemy!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy
Inline Feedbacks
View all comments