mms orange telefon

Usługa MMS umożliwia przekazywanie nie tylko wiadomości tekstowych ale również zdjęć, filmików oraz innych załączników w postaci plików multimedialnych. Brak możliwości odbierania MMS-ów może świadczyć o błędnie skonfigurowanym telefonie. Jeżeli jesteś użytkownikiem sieci Orange to dzisiejszy artykuł skierowany jest właśnie do Ciebie. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku a zobaczysz, że automatyczna konfiguracja telefonu jest łatwa i zajmie zaledwie kilka minut. Powodzenia!

  1. Zaloguj się do swojego konta, korzystając ze strony www.orange.pl/zaloguj.
  2. Wybierz opcję „Dla osób prywatnych” i kliknij zakładkę „Więcej”. W menu po lewej stronie zaznacz „Aplikacje i narzędzia” a następnie „Konfiguracja telefonu”.
  3. Po wejściu na stronę, wybierz z listy producenta telefonu oraz model. Jeżeli w dostępnych ustawieniach nie znalazłeś swojego urządzenia, możesz ręcznie wpisać jego nazwę.
  4. Po wybraniu modelu telefonu, zaznaczamy usługę, którą chcemy skonfigurować. W naszym przypadku wybieramy „Konfiguracja MMS”. Aby automatycznie zmienić ustawienia swojego telefonu kliknij przycisk „Wyślij konfigurację SMS”.
  5. Musisz podać swój numer telefonu, na który zostanie przesłany SMS konfiguracyjny. Po otrzymaniu wiadomości otwórz ją i kliknij „Instaluj”. Zostaniesz poproszony o podanie kodu PIN. Wówczas wpisz 1234. Gotowe!

Jeżeli nie chcesz logować się do swojego konta Orange, możesz także skonfigurować telefon wysyłając wiadomość SMS na numer 111, w treści podając usługę, markę i model telefonu, np.: MMS samsung Galaxy S7.

Więcej

http://www.orange.pl/kid,4004680577,id,4004687162,title,Jak-skonfigurowac-MMS,helparticle.html

Pytania?

Jeżeli nadal nie możesz otrzymywać wiadomości MMS bądź chcesz nam zadać pytania- daj znać w komentarzu poniżej lub skontaktuj się z nami poprzez zakładkę MAM PYTANIE

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments